Poštovana,
    moja ćerkica ima četiri godine, a unazad godinu dana je imala četiri urinarne infekcije, često ima dizurije i poliksurije koje su nekada praćene temperaturom, nekada ne; imala je mikro i makro hematurije, dosta kalcijum oksalata u urinu u poslednja dva nalaza. Sve ovo prati nefrolog. Otprilike na mesec i po dana odemo na kontrolu ponesemo URIN, UK, I BRIS VULVE i to je to. Terapija po antibiogramu. Kada se ispije terapija nastavlja se sa profilaksom i tako u krug.
    A ja Vas pitam "Šta Vi mislite da je potrebno uraditi od pretraga da bismo otkrili šta je uzrok devojčicinih dizuričnih tegoba?"
    Hvala najlepše.