Poštovana,
    Imam bebu, devojčicu od 7 meseci, koja je inače dobra beba, kada je počela da jede (a dojila sam je samo bez ikakve hrane, sokovi do 6 meseca) jela je u početku samo slano, pa vremenom smo stigli do slatkog i sve je bilo o.k, do pre par dana kada je počela da odbacuje slano. Ona je inače beba koja ako joj ne daš da jede ništa strašno, ćutaće, ali ja neću..da skratim sada nam se ručak svodi na levoj ruci beba, a na desnoj, kašika, prava noćna mora, kičma mi puca. Nema te zanimacije koja bi van nošenja naterala da ona nešto pojede. Sve drugo jede bez natezanja za 10 min u stolici.
    Šta da radim, inače sam jako pedantna u ishrani bebe, hranim je baš kako treba i to što jede slatko , nema šećera. Ne znam da li je ovo faza ili šta, inače nemamo ni jedan zub, sve sam uzela u obzir, ali ovo prelazi sve granice.
    Hvala unapred puno.