Poštovana,
    kći od 5 i po godina se jutros probudila sa ulepljenim očima. Ispirem kamilicom, fiziološkim rastvorom i mažem hlormfenikolom tri puta dnevno.
    Da li je to dovoljno? Kako da razlikujem virusni od bakterijskog konjuktivitisa? Inače je već 2 nedelje bolesna. Najpre ju je bolelo grlo, pa je počeo curiti nos, sada samo ima začepljen ponekad nos i kašlje. Inače bolesni smo i beba od 3 meseca i ja :(