Poštovana dr,
    Moja ćerka (3,5) vec desetak dana ima malo zapusen nosic i pocela je dosta da kašlje. Prvo je kašljala samo ujutro, a sad i preko dana i tokom noci. Ima produktivan kašalj, ali, naravno, ne može da izbaci šlajm. Doktorka je rekla da je upaljeno grlo i dala joj je ACC za iskašljavanje ( 2x dnevno) i Aerius, uvece, 2,5 ml.
    Da li je to dovoljno i treba li ukljuciti možda još nešto? Temperaturu, za sada, nije imala.
    Hvala na odgovoru!