Poštovana,
    molim Vas ukoliko ste u mogućnosti da mi odgovorite na pitanje. Moj sin ima 13 god.opterećen je svojim izgledom. Počele su da mu rastu grudi, pa to je počelo i mene da opterećuje.
    Molim Vas recite mi da li je normalna ta promena i kod muškarca, s obzirom na godine u kojima se nalazi. Da li će prestati da mu rastu grudi i to je samo trenutna eskalacija hormona? Inače je normalno razvijen za svoje godine, visok je negde oko 170 cm, težak oko 58 kg, nije bilo nikakvih zdravstvenih problema, glas sad pomalo počinje da mu mutira, bavi se sportom.
    Hvala Vam unapred .