Molila bih vas da mi preporučite dečijeg ortopeda u Zrenjaninu ili u Novom Sadu. Devojčica mi ima X noge koje se krive iz kolena i stopala ubacuje unutra. Nosili smo šine za izspravljanje kolena ali imam utisak da su joj stopala sada u mnogo gorem položaju nego ranije.

    Odgovoreno: 26. 06. 2008.
    • Poštovana,

      Svi dečji ortopedi na Institutu za decu i omladinu u Novom Sadu zaslužuju preporuku, jer se radi o vrsnim stručnjacima. Lično poznajem,  Prof  Dr Lazara Petkovića i Doc Dr Djordja Gajdobranskog,  pa se možete obratiti i njima. Neznam ko se od kolega u Zrenjaninu bavi dečjom ortopedijuom, pa vam ne mogu dati savet i preporuku.

Komentari na pitanje: #6950

    • Dali neko zna gde i u kojoj privatnoj ordinaciji radi dr. Gajdobranski. Trenutno je na godišnjem odmoru a trba mi detetu hitno njegovo mišljenje.