Pre 6 dana sam na utakmici pokusao da blokiram sut i protivnik me je sutnuo u stopalo i noga mi je otisla levo a koleno desno, odmah su me odveli na snimanje i kod doktora da mi namesti koleno on je ustanovio da sam istegao ligamente i stavio mi je longetu. Rekao mi je da dodjem sutra na kontrolu, ja sam dosao i on mi je zamenio longetu i rekao da dodjem za nedelju dana. Moje pitanje je koliko dugo cu nositi longetu, da li cu kada mi skine longetu moci normalno da hodam. A ja znam da cu morati da idem na vezbe i struju.

    Odgovoreno: 09. 11. 2015.
    • Poštovani,
      To pitanje treba da postavite doktoru koji vas je pregledao i zna vašu dijagnozu. Na osnovu ovakvog iskaza može se samo raći da ako se radi o distorzionoj povredi sa očuvanom stabilnošću kolena, longeta se nosi dok ne prodje jak bol i onda možete krenuti sa fizikalnom terapijom.