Pozdrav imam bolove u oba kolena bio sam kod dva ortopeda i dijagnoze se razlikuju, kod jednog je voda u kolenima a kod drugog ortopeda, , gonarthrosis m17". Kod prvog ortopeda, nije zeleo da mi da uput za magnetnu rezonancu pa sam isao privatno i na snimku je sve savrseno, pa zatim kod drugog i dobio tu dijagnozu dobio sam lekove kalogene +c tablete i biofreeze gel i tjt i kao i do sad nikakve pomoci doktoru nikako nije jasno kako je na snimku sve okej a ja imam takvu bol. . . Inace imam 20godina sportista, bavio se kik boksom, mogao da radim spagu, 75 kg tezak, nemam viska kilograma (atletski sam gradjen) . . Koliko vidim od ovih doktora nema nista jer bol ni malo nije prestala, pa bih zeleo neki savet jer ne znam sta vise da radim. . .

    Odgovoreno: 05. 11. 2015.
    • Poštovani,
      Ne opisujete vaše tegobe pa je teško dati neki zaključak.
      opišitite detaljno početak nastanka tegoba, gde boli, boli li u miru noću, pri naporu.
      iskopirajte i pošaljite nalaze lekara i magnetne rezonance.
      nakon toga blize informacije.