Poštovani, molim za vaše mišljenje o sledećim dijagnozama i kako se leče, u pitanju je leva nadlaktica: -neoplasma benignum scapulae et ossium longorum extremitatis superioris humeri sin. D16. 0 -neoplasma benignum lipomatus cutis et subcutis trunci hemithis d17. 0 -synovitis et tenosynovitis, non specificata ommeris i. Sin. Unapred hvala. Pozdrav.

    Odgovoreno: 20. 10. 2015.
    • Poštovana,
      Sve dijagnoze su uopštene, tako da bez precizne lokalizacije i opisa promene ne može se jasno odrediti način lečenja.
      inače ova oboljenja se mogu lečiti neoperativno- praćenjem i operativno - hirurško rešavanje navedene promene.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #141171

    • Moja dijagnoza je d17. Neoplazma benignum lipomatasum. I piše da imam benigni tumor na prednjem zidu mističnog tkiva u stomaku. Interesuje me da li se radi hirurška intervencija ili? Kako se leči i da li je opasno? Imam i bolove. Hvala i pozdrav,