Postovani, imala sam prelom nadlaktne kosti, bandazirana sam 2 nedelje. Jos uvek imam bolove sto je pretpostavlj am normalno u ovom periodu. Moje pitanje je kada je najbolje krenuti sa fizikalnom terapijom i da li vi u vasoj bolnici radite terapije iz te oblasti. S postovanjem, ana sokolovic

    Odgovoreno: 21. 10. 2015.
    • Poštovana,
      U zavisnosti od tipa preloma i godina pacijenta se sa fizikalnom terapijom može započeti od treće nedelje nakon preloma.
      ukoliko je usporeno ili zarastanje u lošem položaju treba razmotriti operativno lečenje kao mogućnost.
      medigroup sistem ima fizikalnu terapiju kako u bolnici, tako i u domu zdravlja jedro i ristić.