Decak ima sedamnest meseci a nema okostan desni kuk. Normalno hoda. . O cemu se radi? U tirsovoj preporucuju operaciju sa osamnest meseci. . Da li da poslusamo ili da cekamo jos malo? Inace, nosio je atalanta aparat od jedanestog do cetrnestog meseca, nista se nije promenilo. . Unapred hvala. .

    Odgovoreno: 17. 09. 2015.
    • Poštovani,
      Na osnovu ovakvih podataka je nemoguće dati savet o ozbiljnoj stvari kao što je hirurško lečenje deteta.
      potebno je da sa kompletnom istorijom bolesti, nalazima i snimcima odete kod kolega koji se bave problemima dečijeg kuka i potražite drugo mišljenje.