Postovani, idem redovno u teretanu, i zadnjih godinu-dvije lijevo koljeno mi je "skljockalo" cesto ali me nije boljelo. Prijr 4 dana kad sam se probuila nisam mogla da savijem nogu od bolova u istom koljenu, i blagi otok se javio. Na snimku kosti je sve u redu ali tek za mjesec dana mogu da radim snimak tetiva i ligamenata. Mogu li da nastavim da treniram? Oce li samo proci s obzirom da me sad boli manje nego prvog dana?

    Odgovoreno: 14. 08. 2015.
    • Poštovana,
      Treba znati da li ste imali neku povredu kolena ili je škljocanje krenulo bez nekog posebnog opterećenja.
      ako je bila neka povreda ili oboljenje javite se lekaru.
      ako vas za dan- dva prodje kao što je i došlo iznenada onda je to dobra opcija.