Interesuje me lizariv aparat da li se moze koristiti u svrhe produzenja obe noge i najvise koliko centima. Noge su zdrave nemaju povrede. Upitanju je samo produzenje. Na kojoj klinici u srbiji moglo da se odradi operacija. Hvala

    Odgovoreno: 30. 07. 2015.

Komentari na pitanje: #139099

    • Dobar dan, možete li mi reći koliko košta operacija produživanje nogu lizariv metodom, i koliko je moguće produžiti po ekstremitetu? Da li je moguće produžiti i butnu kost? Hvala u napred.