Postovani, pre dve godine sam imala saobracajnu nesrecu u kojoj sam povredila levu nogu. Na pregledu je dijagnostikovano da u levoj potkolenici imam hematom velicine mandarine. Isla sam 9 nedelja na terapije. U 7 nedelji terapija, pocela sam da osecam bol u levom stopalu. Terapiju sam morala da prekinem jer sam ostala u drugom stanju. I sada, godinu dana kasnije bol u stopalu je toliko jak da ne mogu da hodam. Moje pitanje je da li je moguce da hematom koji imam u listu moze da mi pravi problem sa stopalom?

    Odgovoreno: 16. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Ukoliko niste odgovor dobili sa zakašnjenjem nadam se da će vam biti od pomoći.
      ukoliko fizikalna terapija posle 3-4 nedelje ne dovede do značajnog poboljšanja, treba razmisliti od hirurškom uklanjanju hematoma, koji može pritiskom na okolna tkiva reflektovati i bol u stopalu.