Postovani, interesuje me vase misljenje, snimao sam vratni deo prsljena, nasli su mi pomer prvog vratnog prsljena, boli me u tom delu gde se vezuje kod jame, imam utisak kao da je nesto upaljeno, takodje imam bakteriju na mastoidnoj kosti, trebam nju od sutra da pocnem da lecim dal ce mi davati antibiotike inekcije ne znam, verovatno. Zanima me da li bi smeo da idem na korigovanje prsljena bez obzira na bakteriju, zanima me posto je to sve tako blizu jedno drugoga? Poslacu snimak naknadno.

    Odgovoreno: 30. 03. 2015.
    • Poštovani,
      Ukoliko ima bakterijska infekcija na nekom drugom mestu ne treba raditi operacije koje uključuju kost osim ako se ne rade kao hitne operacije, što je u ortopediji retko.
      prvo treba sanirati bakterijsku infekciju mastoidne kosti.