Postovani doktore proslog juna sam, posle treninga, osetio bol u desnom kolenu, sa unutrasnje strane. Sa zadnje strane mi se pojavila neka vrsta otoka koja se bez ikakvih razloga cas grejala cas hladila. Imao sam osecaj da mi koleno "propada ka unutra" tokom hoda. Posle pregleda kod ortopeda, receno mi je da je u pitanju unutrasnji ligament, i da mirujem, sto sam i uradio, prestao sam sa fizickim aktivnostima. Medjutim povreda nije prosla. I dalje osecam povremeni bol, koleno mi cak i pri hodu seta i osecam slabost u toj nozi. Kad istezem prednju lozu, zdrava noga mi dosegne do zadnjice dok povredjena zaostaje 10ak centimetara, i pritom se ponekad ukoci i imam problema da je ispruzim. Bol se javlja samo u jednoj tacki kad se pritisne tu, a posle malo duzeg hodanja osecam bol i pri samom hodanju. Zahvalan unapred

    Odgovoreno: 30. 03. 2015.
    • Poštovani,
      Iz vašeg pisma ne vidim da li je bila neka povreda ili se jednostavno pojavio problem.
      možete poslati dijagnozu postavljenu od ortopeda, jer na osnovu vaše priče moguća je povreda ukrštenih lilgamenata, kao i povreda meniskusa.