Poštovani,

    Interesuje me Vaše mišljenje, supruzi(06.06.1990) je otekla noga sa spoljne strane malo ispod kolena, imala je bolove, u urgentnom centru su rekli da je dobila tromb u nozi, medjutim kad je radila kolor dopler rečeno je da definitivno nije tromb, ali da ima nesto u nozi veličine 12x10mm, na mišićnom delu, (nije kost u pitanju) interesuje me šta to može da bude, veliko hvala i srdačan pozdrav!

    Odgovoreno: 14. 07. 2022.

Komentari na pitanje: #200168

    • Zanima i mene to isto. Meni je na levoj nozi sa strane od kolena oteklo i receno mi je da je to mozda masno tkivo. Koji pregled sem vizuelnog plasticni hirurg obavlja da bi znao sta je u pitanju?