Dobar dan postovanje,imam higrom na rucnom zglobu da li to moze biti uzrok bola,smanjena pokretljivost na toj ruci i sta se radi u tom slucaju?

    Odgovoreno: 09. 03. 2022.

Komentari na pitanje: #195548

    • Ozlijedila sam noge prvu prilikom pada a drugu trčanjem...Stavljala sam led i otok je malo spao...Problem je sto ga ima jos...Snimala sam poslije nekoliko godina kazu da je zastarili i da sam na vrime trubača doci...Da nema loma i ako vas ne boli onda je to ok...Noge su dalje otecene ne znam sta da radim