Postovanje, kao sliku vam saljem specijalisticki nalaz sa dijagnozom i ljekovima preporucenim za koristenje. Mozete li nam nesto vise reci o nalazu. Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 23. 11. 2015.
    • Poštovana,
      Iz navedenog se vidi da ste pregledali stopala gde se konstatuje da su svodovi stopala spusteni i da postoji potreba za nosenje ulozaka za ravna stopala. Iz drugog nalaza, na osnovu opisa snimka, radi se o degenerativnim promenama, koje idu sa godinama zivota kao i sa konstituciom pacijenta, a najvaznije da nema drugih ili patoloskih procesa.
      lekove koje je dao doctor imaju za cilj umanjenje tegoba i usporavanje promena koje idu sa godinama zivota.
      potreba je i regulisati telesnu tezinu ukoliko imate vise kilograma.
      dr vojislav basara, alfamedic.