1. Problemi sa kolenom nakon operacije

    Pitanje broj: #162683

    Imam velikih problema sa koljenom. 24.10.2018 sam pala na poslu, napravila MRT i nakon 5 tjedana od pada operirala sam Patellu i hrskavicu. Pet tjedana mi je noga stalno ravna, bez savijanja. Nakon operacije radila sam 3 mjeseca gimnastiku i tek onda me ortoped poslao na rehabilitaciju kad je shvatio da su mi mišići atrofirali i da nemam snagu u nozi (koljenu). Ja sada hodam s jednom štakom jer se brzo umaram i potrebna mi je štaka ( u stanu hodam uvijek bez pomagala, štaka mi je samo za van potrebna).

    Vježbam svaki dan. Koljeno me i dalje nakon 8 mjeseci boli. Ortoped kaže da je drugi MRT pokazao samo nagnječenje ligamenta. Da li mi vi možete objasniti što mi se događa s nogom da ja još uvijek ne mogu normalno hodati? Je li to ima veze s atrofijom mišića?