Imam deformisane palceve na obe sake, malo su siri od ostalih prstiju i nokat je mali, jel bi to moglo da se sredi da imam normalan oblik palca i nokta?

    Odgovoreno: 03. 01. 2013.
    • Poštovana,
      Sve zavisi od primarne širine nokatne ploče. Potrebno je načiniti rtg palčeva da bi se videlo stanje svih struktura. Ipak moram naglasiti da i pored napretka nauke vrlo vrlo teško bi moglo da "sredi" stanje tako da imate idealno normalan oblik palca i nokta. Svakako treba da vas pregleda i specijalista za plastičnu hirurgiju.