Postovani, prije otprilike 1, 5 mjesec sam probavala jako visoke potpetice i od tog trenutka osjecam jak bol u prednjem dijelu stopala, prilikom savijanja prstiju i takodje pritiskom na to mjesto. . . . Nadala sam se da ce proci samo od sebe ali bol je ista i dalje. . . Da li me mozete posavjetovati na koji nacin da ublazim bol. . . Hvala unaprijed. . .

    Odgovoreno: 03. 01. 2013.
    • Poštovana,
      Potrebno je da postavite uložak sa perforacijom na prednji deo stopala i fizikalna terapija. Radi se o preopterećenju najčešće drgue metatrsalne kosti, nekad može doći i do stress preloma. Potrebno je da ne nosite obuću sa visokom štiklom. Svakko poželjno je da napravite rtg stopala i da se pregledate.