Postovani, imam bolove u listovima nogu pri hodu. Bolovi se sire duz cele noge do kukova. Tako da posle predjenih pedesetak metara ne mogu vise da hodam. Moram da stanem nekoliko minuta bolovi u zglobu kuka su takvi da jedva stojim. Noću imam grčeve u listovima i prstima. Pozdrav iz zemuna

    Odgovoreno: 10. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Potrebno je da vas pregleda na prvom mestu vaskularni hirurg te da se načine dalja ispitivanja u smislu isključivanja imunoloških uzroka bolesti krvnih sudova. Izbegavajte dugotrajno opterećenje, kao i sve aktivnosti koje mogu dovesti do povređivanja. Kontrola kod ortopeda i fizijatra sa ovim nalazima.