. Meni ispada levo rame, i to na neki nagli pokret ruke, cak se par puta desilo da mi rame ispadne kad se zaboravim i kad naglo pomerim ruku da bih upalio svetlo na prekidacu, desavalo mi se da mi ispadne i dok spavam u snu, probude me trenutni bolovi vratim ga i nastavim sa spavanjem. . . to se desava vec nekih dve godine. Bavim se fudbalom ne profesionalno ali ucestalo, clan sam jedne nize razredne ekipe, pa mislim da je zbog cestih nezgodnih padova sve to pocelo da mi se desava, ali u pocetku nije bilo toliko cesce, u zadnjih godinuipo dana to je mnogo ali mnogo cesce, preko leta se desava da mi svaki dan ispada rame i to zbog gluposti kao sto rekoh nagli pokret ruke, ili kad mi je ruka u nekom pogresnom polozaju. obratio sam se ortopedima u negotinskom domu zdravlja, snimao sam i rekli su mi da samo operacija je resenje, ali ja nisam pristao na to posto nemam poverenje u negotinske ortopede, cak vise sami su mi predlozili BANjICU ali kako kazu potrebna mi je ogromna veza da bi me primili i cak i sa uputom, drugim recima mislim da su potreebne dobre pare. . . Znam da bi bilo najbolje da me vi pregledate ako treba i operisete, ali za sada me interesuje koliko sve to kosta koja je procedura, i naravno najvaznije mi je vas savet za ovaj moj problem ??? i dali mozda moze bez operacije ??? Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 17. 12. 2012.

Komentari na pitanje: #108787

    • I meni ispada rame isto levo i to često. Išao sam sad kod lekara i moram operisati.