Molim vas vec tri meseca imam bolove u donjem stomaku. Svi pregledi su bili redni, mislim ginekolog, pedijatar, fizijatar, hirurg. Ultrazvuk stomaka, radjena magnetna rez. Emg, ct kicme, i na kraju su rekli da je u pitanju neki nerv u kicmenoj mozdini zbog koga nastaju bolovi. Dobijam inekcije u kicmenu mozdinu, 10 do sada ali bolovi u stomaku ne prestaju. Sta dalje molim as

    Odgovoreno: 17. 12. 2012.
    • Poštovana,
      Mišljenja sa m da treb ada isključite sve vidove sindroma prepone: pubične kosti sa simfizom, tegobe od strnae preponskog kanala, kao i sve vezano sa grupu mišića primicača buta i mesta njihovih pripoja; u ortopediji oni često znaju da stgvaraju bolove u donjem delu stomaka.