Poštovani.
    Imam 25 god. imam problem sa vtoglavicom, uglavnom ujutru kada se probudim. Vrat mi je ukočen, i vratne žile me boluckaju na dodir. Uradio sam laboratorijski pregled mokraće, krvi, i sve je ok. Pored ovoga osećam i slabost i brzo se umaram.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 22. 06. 2009.
    • Poštovani,
      potrebno je da snimite vratni deo kičme. Bilo bi poželjno da radite vežbe za vratni deo kičme, a potrebno je da obratite pažnju na uzglavlje na kome spavate. Ne znam da li ste fizički aktivni, ali ako ste u lošoj kondiciji, bilo bi poželjno da se bavite nekim sportom ili bar svakodnevnim kretanjem.