Postovani,pre par dana mi je dijagnostikovano C34.9 sa nekim metastazama na kicmi.Da li je moguca eventualna operacija (zato sto kazu da je primarni u desnom plucnom krilu velicine 3,5cm x 2,7cm.)Interesuje me Vase misljenje za dalji tok lecenja i eventualno terapiju posle (hemo terapija ili zracenje) i vremenski period prezivljavanja ako iste odbijem.Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 03. 04. 2020.
    • Poštovani,

      Ne bih Vam savetovao da odbijete lecenje. U ovom trenutku zbog promena na kicmi operacija nije moguća.

      U zavisnosti od patohistoloskog nalaza i eventualno genetskih analiza zavisi dalji tok lecenja.

      Srdačan pozdrav