1. Carcinoma planocellulare invasivum keratodes

    Pitanje broj: #156413

    Poštovani,

    Da li možete da mi objasnite sledeću dijagnozu: carcinoma planocellulare invasivum keratodes, hg: ii, ng: ii. U pitanju je nalaz mog oca.

    Odgovoreno: 17. 03. 2018.

Komentari na pitanje: #156413

    • Imam 68 godina i dijagnostikovati su mi je kancer na valvuli. Urađen je histopatološki nalaz na kome piše: carcinoma planocelluuare ketatodes invasium hg II. Tumor je bio kvržica od pola santimetra sa okolnim crvenilom.

    • molim vas dali mozete da mi objasnite ovu dijagnozu - Carcinom planocellulare invasium

    • Postovana,da li mozete da mi kazete nesto u vezi ove dijagnoze CARCINOM PLANOCELLUARE NONKERATODES CUTIS EXUTCERANS HG:2 NG:2 U pitanju je nalog mog oca,radjen mu je zahvat u blizini uveta,doktorka je to ocistila i rekla nike opasno al sad ovaj rezultat pokazuje da je maligni tumor... Unapred hvala