Уклоњен ми је младеж који је дијагностификован као меланом и на другој операцији ,контролној, је налаз био чист. Треба ми лекар који ће ми водити контроле које су ми препоручене. Можете ли Бити лекар који ће то водити? .

    Odgovoreno: 19. 05. 2022.

Komentari na pitanje: #198201

    • Поштована, желим да знам да ли и Ви можете да видите моје контроле, јер не видим којом области медицине се бавите? Друго: на основу биографије сам се определила за др Миљана Крстића, јер је навео да се бави меланомом. Уколико сте и Ви бавите тиме можете ме позвати. Срдачан поздрав