Poštovani Možete li da mi objasnite c442 neoplasma malignum cutis auris et meatus acustici externi šta tačno znači? Da li je opasno? Može li se izlečiti? Hvala

    Odgovoreno: 25. 01. 2021.

Komentari na pitanje: #177290

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 02. 02. 2021.

      Postovani, ne mogu nista preciznije da Vam kazem jer jednostavno od zavoja ne vidim nista. Potrebno je da se javite specijalisti plasticne, rrekonstruktivne i etstetske hirurgije ili maksilofacijalne hirurgije Srdacan pozdrav,

    • Nije operisano, dijagnozu postavio Dr iz Subotice. Čekamo rezultat iz kamenice. Nisam smela da skinem zavoj a ovo na vratu počelo da raste bilo malo kao grašak.