1. Metastasis cerebri multiplices

    Pitanje broj: #102116

    Pre tri nedelje sam saznao da imam tumor na mozgu, sasvim slučajno jer nikakve tegobe nisam imao i dan danas nemam, moja dijagnoza je: metastasis cerebri multiplices. Da li mozete da mi objasnite šta to znači i da li postoji neki nacin da se ova bolest uspori pošto su mi rekli da operacija nije moguća?

    Odgovoreno: 30. 05. 2019.

Komentari na pitanje: #102116

    • Mom ocu je letos operisan subduralni hematom na mozgu,operacija je prosla odlicno. 45 dana je bio u banji Stari Merkur vrnjacka banja. Iz banje je se vratio u losijem stanju nego sto je otisao. Pre banje je bio pokretan uz neciju pomoc,i mogao sam da jede. Sad kada se vratio iz banje,on ne moze ni da se krece,ni da se sam okrene u krevetu cak ne moze sam ni da jede. Pa me zanima sta da radim i gde da se obratim.