Postovani, pre dve nedelje sam napipala kvrzicu na levoj dojci, sa leve strane bradavice. Imam 25 godina, dvoje dece, oboje sam dojila. Sa drugim detetom sam imala mastitis, posle toga, jedan deo leve dojke je par meseci bio modar. Isla sam na uz, sve je bilo dobro. Vec godinu dana unazad osecam kao neku tezinu u levoj dojci, a pre 3nedelje pocela je da me boli leva ruka od lakta do ramena i bol se spustao u dojku. Tada sam napipala kvrzicu. Jos nisam bila kod doktora, ici cu, ali me interesuje da li moze da ukazuje na nesto zabrinjavajuce? Hvala

    Odgovoreno: 21. 03. 2019.
    • Naciniti klinicki pregled dojki hirurga/ginekologa kao i UZ dojki, verovatno se radi o mastodiniji-bolu u predelu dojki ovisan o menstrualnom ciklusu. Pozdrav.