Ocu mi je uradjen histopatoloski nalaz carcinoma planocellulare invasivum corneum, g-i, tumorske plaze prisutne u svim analizama isecka. Inace radi se o delu tela iznad zadnjice. Otac mi je bolestan i od hronicne linfocitne leukemije. Pa me interesuje o kakvoj vrsti tumora je rec. Pre 3 meseca mu je radjen skener i ultrazvuk zbog hll i nista nije otkriveno. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 28. 02. 2019.
    • Radi se o karcinomu koze koji zahteva lecenje s hodno stadijumu bolesti i opstem stanju pacijenta, konsultovati nadleznog hirurga, hematologa i prezentovati pacijenta konzilijumu.