Postovani, preporuceno mi je da uradim kolonoskopiju. Oduvek sam mrsavica, i naravno da zelim to da promenim. Na terapiji sam vec godinu dana, i za to vreme sam dobila 6 kg. Medjutim, zbog nadutosti u stomaku, gasova i obzirom da unosim dosta hrane, i ima efekta, ali da ocekujem da je i bolje, receno mi je da uradim i kolonoskopiju. Nemam strah. Zanimaju me prednosti i nedostaci, ako ih ima, ovog poduhvata. I, gde bih to mogla da obavim, poznajete li i preporucujete li nekog u novom pazaru, i okolini? Hvala. Srdacan pozdrav.

    Odgovoreno: 24. 03. 2019.
    • Kontaktirajte Booking servis na nasem sajtu. Lepo se pripremite s hodno savetu gastroenterologa, pregled je nepijatan, ali postoji mogucnost da se radi u anesreziji, ali to vise kosta.