Poštovani, koliko vremenski treba da se bolest kao što je rak dojke toliko razvije da postane neizlečiv? Dakle, mislim na prisustvo te bolesti kod žena koje ne znaju da ga imaju, koliko mu vremenski treba da se razvije da postane neizlečiv? Hvala.

    Odgovoreno: 02. 04. 2019.
    • Rak dojke je heterogeni skup različitih bolesti. Ako ste napiipali neku promenu u dojkama trkom ginekologu, mada s obzirom na vase godine neočekujemo da prnoadjemo maligni nalaz, pogotovo ukolko u porodici niko nije bolovao od raka dojke, jajnika ili materice (majčina strana i njeni ženski rodjaci).