1. Konsultacija neurologa i fizikalna terapija

    Pitanje broj: #65229

    Poštovani doktore Vukašinoviću, hvala vam na odogovoru u vezi sa mojim tegobama (pitanje broj #63520).
    Uradio sam dopler krvnih sudova vrata (nalaz uredan), emng rugu (malo oštećenje nerva iz c8 pršljena). Takođe sam uradio i magnetna rezonanca vratnog i torakalnog dijela kičme i napisano je u nalazu dehidracija pršljnova, a na torakalnoj kičmi "šmorlova hernija" th1/th2.
    Nema nikavih patoloških promjena i "medula spinalis" bez oštećenja. Ono što je karakteristično za moje sadašnje stanje je nemoć ramenog pojasa i ruku i smetnje u glavi. Doktore, moje pitanje je ima li više smisla istraživati dalje bilo šta, i interesuju me vaši dalji savjeti?