Molim vas treba mi opet vasa pomoc danas smo bili na pregledu kod doktora benovica i on nam je rekao da suprug mora na operaciju sa tim da ga nije ni pregledao vec samo pogledao nalaz ocitan sa magntne rezonance radjen pre par dana. A suprug je imao problema pre sedam godina nesnosne bolove tri meseca pa se oporavio i tad mu je taj isti doktor predlagao operaciju pa nas je naruzio jer se to ponovilo tad mu je stopalo palo a sad ne. . . Njegova dijagnoza je extrusio disci l3l4 paresis n peronei l dex. Kaze radi se o ekstruziji i sequestru diska na nivou l3l4 indikovan je operativni tretman. . . To je od doktora benovica. Posle smo otisli kod doktora basere vojislav koji radi na banjici operacije kicme i on nam kaze da jesuprug mlad 38 god i da mu bolovi traju kratak period 15dana al su i uz ljekove u opadanju i da treba da sacekamo za operaciju da za to nikad nije kasno. Sta sad da radimo koga da poslusamo da li da cekamo ili sta vec molim vas odgovorite nam hvala. Suprugu je sad dosta bolje nema vise jakih bolov al sad mu misic trne desne noge ispod koljenja i svrbi ga. . Jpije neurontin a protiv bolova vise nista ne pije. . Vise je lezao sad da li da seta ili da krene kod fizijatra ili operacija sta raditi

    Odgovoreno: 30. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Opise svih pojmova imate na sajtu koga smo zbog ovakvih pitanja i postavili. Adresa sajta je http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/hirurgija_bola. Htm sto se tice uzroka tegoba za njegovo odredjivanje i uspesno lecenje najvazniji je pregled vas i vasih snimaka. Javite se specijalisti za lecenje bola u kicmi.