Postovani doktore, ubrzo nakon mikrohirurskog zahfata, zamena dva oštećena discusa sa titanijumskim, između vratnih prsljena c5-c6-c7, osetila sam čudnu bol po prvi put (nisam je imala prije operacije) . Imam osjećaj stavljene (pritisnute) igle između kažiprsta i srednjeg prsta. Tetive prstiju su zategnuta i mogu se videti kako vire na povrsini gornje strane ruke i nastavljaju do podlaktice kao u kabl (kao crta) . Interesuje me razlog boli, vas savet. Bilo kakva pomoc je od koristi, hvala. Vesna

    Odgovoreno: 30. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Opise svih pojmova imate na sajtu koga smo zbog ovakvih pitanja i postavili. Adresa sajta je http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/hirurgija_bola. Htm sto se tice uzroka tegoba za njegovo odredjivanje i uspesno lecenje najvazniji je pregled vas i vasih snimaka. Javite se specijalisti za lecenje bola u kicmi.