1. Trajanje oporavka nakon operacije glasnih žica

    Pitanje broj: #162313

    Koliko dugo traje oporavak nakon operacije glasnih žica i kada mogu očekivati povratak normalnim dnevnim aktivnostima? Glas mi je važan zbog prirode posla.

    Odgovoreno: 18. 05. 2019.

Komentari na pitanje: #162313

    • Operisala sam edeme na obe glasne žice pre dva dana.Puno kašljem. Grebe me u grlu.Hoću li uopšte moći da govorim?Da li smem da usporen grlo čajem od žalfije

    • 4 marta uklonjen mi je papilomatozni izraštaj 5mmx5mm.glas se vratio.jedem pasiranu hranu.zabranjen govor.vas pitam koliko dugo. Ali ja teško dišem na nos. Ujutro se budim sa širom otvorenim ustima i " odranim" grlom. Tako je i došlo do mog škripavog glasa