1. Problem sa izgovorom glasa R i nepravilan zagrizaj

    Pitanje broj: #163858

    Imam problem sa izgovorom glasa R i imam nepravilan zagrižaj (gornja vilica mi stoji ispred donje). Da li bi ste mogli nekako da mi pomognete da pravilno izgovorim glas i olakšam sebi život?

    Odgovoreno: 15. 09. 2019.
    • Za problem sa zagrižajem javite se stomatologu koji će proceniti situaciju i, po potrebi, predložiti protezu koja će problem ispraviti. Za korekciju glasa R morate se javiti logopedu. Logoped treba da posluša kako Vi taj glas izgovarate i na osnovu toga da napravi plan tretmana. Ako budete dovoljno uporni u vežbanju, izgovor će se ispraviti.