Moj sin ima dve godine i jos uvek ne govori. Posetili smo logopeda koji nam je preporucio neke vezbe i rekao nam da dete mora ici u vrtic da bi terapija imala efekat i da dodjemo kad bude imao tri godine. On vezbe dobro radi ali i dalje ne govori. Nema koncentraciju i cesto ne reaguje na nase obracanje jer je stalno u pokretu. Sta da radimo

    Odgovoreno: 23. 10. 2010.

Komentari na pitanje: #70424

    • Student sam fakulteta za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju, nekadasnji defektoloski fakultet. Mnogo me je zainteresovao vas problem, i raspitivala sam se kod profesora i doktora na fakultetu. Spremni su da pomognu. Samo je potrebno da nekako stupimo u kontakt, posto je ovo sve anonimno. Posaljite mi poruku na mail saska. Milutinov@gmail. Com ako zelite nasu pomoc! Zelimo da vam pomognemo!

    • Pitala sam neke strucnjake. . . I mozda je to autizam, a on se dijagnostikuje tek u cetvrtoj godini. Obratite paznju kako se igra. Da li ta igra ima neku funkcionalnost, ili se igra bez cilja. Pokusajte da se konsultujete sa nekim strucnjacima za autizam.