Postovana, moj sin ima 2 i po godine, izgovara recenice do max 5 reci ali u poslednjih mesec dana prvu rec u recenici cak i po 10-ak puta ponovi dok ne nastavi recenicu. Ovaj problem se javio kada je poceo da izgovara duze recenice. Lici na zamuckivanje s tim sto ne ponavlja pocetni slog reci vec celu rec. Da li je ovo problem tj. Zamuckivanje ili nesto drugo, da li je potrebno da se obratimo logopedu ili je prolaznog karaktera? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 05. 09. 2010.
    • Poštovana,
      Ovo jeste jedna vrsta mucanja. Da li će biti prolaznog karaktera - zavisi od vas. Zavisi od vašeg ponašanja, pročitajte moje odgovore na neka od prethodnih pitanja da se ne bih po ko zna koji put ponavljala. Za svaku nedoumicu slobodno se obratite logopedu, nikad nije suviše rano.