Molim vas da mi odgovorite kako je moguce da moj si koji ima 3 god. Povremeno muca pa prestane i sve tako od maja ove godine. U medjuvremenu ne dozivljava nikakav stres koji bi mu ponovo izazvao mucanje vec iz cista mira pocne i drzi ga po nekoliko nedelja.

    Odgovoreno: 06. 01. 2010.
    • Poštovana,
      U pitanju je fiziološko mucanje, a od vas i vašeg ponašanja zavisi da li će se ustaliti kao oblik ponašanja. Bilo je do sada par pitanja o tome, pročitajte ih. Ali svakako vam preporučujem da posetite logopeda. Ne da bi bili uključeni na tretman već da bi vam dao savet kako da se ponašate.