Imam sin 4 god. I evo već godinu dana muca počeo je da priča da povrzuje reči i od jednom je počeo da muca u početku malo manje pa više i više ponekad mucanje mu je malo slabije, a ponekad ne može da govori. Šta da radim i gde da ga nosim. Preporučite mi neki logoped ovde u Skoplju
    Unapred vam hvala.

    Odgovoreno: 16. 06. 2009.
    • Poštovani,
      svakako je neophodno da što pre potražite stručnu pomoć, tj. pomoć logopeda. Nažalost, ne mogu vam puno pomoći. Ne poznajem niti sam dolazila u kontakt sa kolegama iz Makedonije. Pretpostavljam da je organizacija rada slična kao i u našoj zemlji. Tako, za početak, potražite logopeda u vašem Domu zdravlja ili u bolnici gde idete na redovne sistematske preglede. Pozdrav