Preporuku dobili u grupu.. Htela sam vas pitati sa savet Dete dve ipo godine nezeli bas puno da komunicira voli dase igra ne odaziva se svaki put bas neponavlja za nama nezeli..Gleda crtace pesmice engleske zna bas dosta broji do 10 na engleskom ali mama tata ne jos uvek sto zeli pokaze prstom shvaca vidim kada kazem ne ili nemoze ostavi to ali placee sve dok nekazem ajde uzmi

    Odgovoreno: 07. 04. 2021.
    • Poštovana,

      Dete sa dve i po godine koje ne govori ima kašnjenje u razvoju govora i jezika. Trebalo bi da se što pre javite logopedu i započnete intenzivan logopedski tretman. Pored rada logopeda, vi morate biti aktivno uključeni i savete koje od njega dobijete treba tokom dana da sprovodite kod kuće. To je jedini put za napredak.

      Započnite tretman što pre. I budite jako uporni.