Kako pomoci decaku koji ima 15 godina i koji dosta muca kad god treba da nesto kaze nemoze nikako da krene da progovori a ima kad prica sasvim normalno trazili smo pomoc logopeda ali nazalost doktorka koja radi sa takvim pacijentima je na trudnickom bolovanju a nema zamena dali postoje neke vezbe koje mogu da mu se nekako pomogne?

    Odgovoreno: 02. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Svako mucanje je drugačije tako da nije moguće dati savet online. Ako ste u mogućnosti, javite se logopedima u zavodu za psihofiziološke poremećaje i govornu patologiju "dr cvetko brajović", kralja milutina 52, beograd. Ako niste beogradski osiguranik, potreban vam je uput. Mislim da je to pravo mesto za rešenje vašeg problema