Postovani imam djevojcicu od 4 godine koja ima poremecaj razvoja govora ustanovljeno je posle druge godine posljedica traume porodicnih problema u svom fondu rjeci ima oko 20 rjeci trenutno je na logopedskom tretmanu od 3 godine ima poboljsanja ali djevojcica ima jako veliki strah sto ni psihijatar ni psiholog nemogu da odgonetnu sta je tacno u pitanju uradila je sve pretrage i sluha i snimak glave eeg i pihijatar i psiholog molim vas za pomoc i savjet djevojcica sve odlicno razumije i zna jako je pametna samo je govor problem i strah za koji su mi preporucili eglonyl sirup da pocne koristit medjutim meni ko majci je to malo zabrinjavajuce da pije to pa vas molim za vas savjet i misljenje

    Odgovoreno: 17. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Sem kontinuiteta u radu sa logopedom nema drugog leka. Konkretno, za medikament koji na vodite ne mogu vam reći ništa drugo sem da logoped ne prepisuje lekove već sprovodi samo logopedski tretman. Posavetujte se sa lekarom, pedijatrom, psihijatrom. . . Ko već prati dete, o dobrim i lošim stranama tog leka.