Imam 23 godine i dalje mi se pojavljuju bubuljice,sve sam probao od proaktiva do ne znam kojih svih preparata,imam citavu svoju apoteku preparata za kozu :(.Sta god da koristim prodje me jedno vreme ali se posle prestanka koriscenja preparata odmah pojavljuju.Ne znam kome da se obratim i na kakav pregled da odem ili sta da koristim,bukvalno sam sve probao i nista mi ne pomaze i vise ne znam kome da se obratim.Bar da me uputite gde da odem na koji pregled.Hvala unapred!

    Odgovoreno: 09. 05. 2007.
    • Akne (bubuljice) se uspesno lece mada zahtevaju vreme i strpljenje kao i saradnju punu poverenja izmedju lekara i pacijenta.Vise informacija o razlozima nastanka kao i terapikskom pristupu mozete naci na nasem sajtu(u odeljku zdravlje mladih). Javite se dermatologu i imajte poverenja i strpenja .Pitajte ga sve sta Vas interesuje i bubuljice ce Vas "napustiti".
      dr Zorana zlatanovic
      dermatovenerolog