1. Tretiranje ožiljaka od akni i bubuljica

    Pitanje broj: #162202

    Od februara imam problem sa bubuljicama koje su samo odjednom počele da izbijaju u predjelu obraza. Inače sam imala čisto lice sa vrlo malo bubuljica. Samo su odjednom krenule da izbijaju. Zdravo se hranim, unosim tečnost tako da ne mislim da je do toga. Obratila sam se farmaceutkinji koja mi je dala losion za čišćenje lica, zatim nešto za sušenje i kremu za kritične bubuljice.

    Koristila sam tu terapiju mesec dana. Bubuljice su se dosta povukle, ali ih još uvijek ima. Međutim, sada imam dosta ožiljaka na mjestima gdje su bile bubuljice. Koža mi je jako suva i guli se.

    Da li mi možete preporučiti nešto za ožiljke što neće uticati na stvaranje bubuljica?