1. Fleka na nozi u obliku kruga

    Pitanje broj: #164020

    Pojavila mi se fleka na nozi u obliku kruga. Početno bilo cca 3 cm sad je na cca8 cm u roku od 2 mjeseca crveni rub je malo izbočen. Dermatolog mi je dao neke masti koje ništa ne pomažu samo se širi dalje. Šta bi to mogli bit? Ja se ne sječam da bi me nešto ugrizlo. To je bilo pitanje dermatologa.

    Odgovoreno: 24. 09. 2019.
    • Ako dermatološka terapija nije dala efekta i ako se promena i dalje širi preporucila bih uzimanje biopsije i nakon postavljanja i potvrde dijagnoze dalji tretman. Moram da napomenem da nista ne može da zameni klinicki pregled i da je ovo samo uopšteni odgovor na osnovu fotografije, bez više detalja.

      Preporucujem da zakazete pregled.